TELEFONY
CAŁODOBOWE

Pogrzeby świeckie w Katowicach

Pogrzeby świeckie w Katowicach zdecydowanie zyskują na popularności – jeśli zmarły lub jego najbliżsi nie utożsamiają się z żadnym wyznaniem, najlepsza decyzją jest wybór tego typu ceremonii. Kompleksowa obsługa pogrzebu tradycyjnego nie różni się niczym, od pochówku świeckiego – naszą główną domeną jest szacunek do zmarłego oraz jego najbliższych, co automatycznie łączy się z całkowitym odrzuceniem dyskryminacji. Nie oceniamy, a pomagamy zarówno w dopięciu spraw formalnych, jak i prawnych.

Świecka ceremonia pogrzebowa

Dokumentacja w przypadku świeckiej ceremonii pogrzebowej nieznacznie różni się od tej, potrzebnej przy tradycyjnym pogrzebie katolickim. Jeśli potrzebują Państwo naszej pomocy na jakimkolwiek etapie przygotowawczym do ostatniej drogi zmarłego – informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.

Posiadamy w swojej ofercie pełny arsenał potrzebny do przygotowania świeckiego pochówku – od trumien i urn, przez akcesoria funeralne, aż po florystykę okolicznościową. Każda ceremonia świeckiego pochówku może być poprowadzona zarówno w wariancie inhumacji, jak i kremacji.

Informujemy, że zgodnie z polskim prawem każdy – niezależnie od wyznania lub jego braku – ma prawo spocząć na cmentarzu.

Copyright © 2021 • Zakład Pogrzebowy Resurrexit. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

^
Realizacja: Bazinga