Kaplica Pogrzebowa

Kaplica pogrzebowa to miejsce, w którym rodzina oraz bliscy i przyjaciele zmarłej czy zmarłego mogą pożegnać się z bliską osobą. Pożegnanie może odbywać się w sposób kameralny, ale także może mu towarzyszyć kapłan lub w przypadku pochówku świeckiego – mistrz ceremonii.

Pożegnanie może odbywać się w zupełnej ciszy, ale też przy modlitwie lub ulubionej muzyce zmarłego.

Zależy nam na jak najwyższym poziomie usług świadczonych przez zakład pogrzebowy Resurrexit. Właśnie dlatego zatroszczyliśmy się o własną kaplicę, którą oddajemy do dyspozycji rodzinom zmarłych. W tym miejscu można w skupieniu pożegnać się ze zmarłą osobą lud dokonać identyfikacji przed kremacją. Kaplica pogrzebowa to również miejsce czuwania przy zmarłych.

Zapewniamy możliwość organizacji wszelkich ceremonii pogrzebowych, dostosowanych do wyznania Zmarłego. Organizujemy również uroczystości świeckie. W każdym przypadku gwarantujemy kulturalną i kompleksową obsługę, zapewniając godne ostatnie pożegnanie.

Ze swojej strony gwarantujemy dyskrecję oraz warunki dostosowane do wytycznych rodziny lub najbliższych osób zmarłej osoby.

Nasza kaplica pogrzebowa mieści się przy ul. Mieszka I nr 6 w Katowicach, w bezpośredniej bliskości jednego z naszych domów pogrzebowych.

IMG 4408 - Kaplica Pogrzebowa