TELEFONY
CAŁODOBOWE

Kaplica pogrzebowa w Katowicach

W naszej kaplicy pogrzebowej mogą Państwo spędzić ostatnie chwile z ukochaną osobą – w spokoju, szacunku i zrozumieniu. Nie wywieramy żadnego nacisku na wymiar spędzonego czasu, ani nie narzucamy sposobu, w jaki ma przebiegać ostatnie pożegnanie. Służymy pomocą i radą tylko w sytuacjach, w których wyrażą Państwo taką chęć. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym momencie przygotowawczym, 7 dni w tygodniu – 24h na dobę.

Kaplica pogrzebowa przy domu

Kapliczka pogrzebowa znajduje się nieopodal naszego domu pogrzebowego. To miejsce, w którym najbliżsi zmarłego mogą pożegnać się z nim po raz ostatni – zarówno w kameralnym, spokojnym otoczeniu, jak i ze wsparciem kapłana. W przypadku pogrzebów świeckich istnieje możliwość wsparcia ze strony Mistrza Ceremonii. Pożegnanie może odbywać się w ciszy, przy modlitwie, śpiewach lub muzyce wybranej według woli zmarłego lub za zgodą najbliższych.

Po należytym pożegnaniu zmarłego oferujemy Państwu możliwość wsparcia przy ceremoniach pogrzebowych świeckich i wyznaniowych. Organizujemy uroczystości dla każdego – nie dyskryminujemy, ani nie oceniamy. Obdarzamy każdego takim samym szacunkiem.

Nasza kaplica ostatniego pożegnania mieści się przy ul. Mieszka I nr 6 w Katowicach, w bezpośredniej odległości od jednego z naszych domów pogrzebowych.

Copyright © 2021 • Zakład Pogrzebowy Resurrexit. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

^
Realizacja: Bazinga