TELEFONY
CAŁODOBOWE

Kompleksowa obsługa pogrzebu tradycyjnego w Katowicach

Zapewniamy kompleksową obsługę pogrzebu tradycyjnego w Katowicach. Należy on niezmiennie do jednej z najpopularniejszych form pochówku w Polsce – w głównej mierze ze względu na duży odsetek wierzących w naszym kraju, a także przyjętą tradycję.

Kościół Katolicki zdecydowanie preferuje inhumacje jako najodpowiedniejszy sposób chowania zmarłych. Nacisk zmieniających się obyczajów, głównie wynikający z wpływów sąsiednich państw i tradycji, dopuszcza również do – zgodnego z wiarą – pochówku opartego na kremacji zwłok. Wybór charakteru uroczystości zależy oczywiście od woli zmarłego lub decyzji podjętej przez jego najbliższych.

Obsługa pochówków tradycyjnych

Zajmujemy się profesjonalną obsługą pochówków tradycyjnych opartą na: odbiorze zmarłych z: mieszkań, domów opieki, szpitali, czy hospicjów, pomocy lub całkowitym przejęciem formalności z USC i ZUS-em, przechowywaniu ciał w chłodni, przygotowaniem zmarłego do pochówku oraz przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej we własnej kaplicy.

Jeśli istnieje taka potrzeba – jesteśmy gotowi zapewnić transport żałobników na miejsce pogrzebu jednym z naszych autokarów lub minibusów, a także zająć się oprawą pogrzebu tradycyjnego z wykorzystaniem florystyki funeralnej. Na życzenie rodziny zmarłego możemy zająć się także oprawą muzyczną ceremonii.

Copyright © 2021 • Zakład Pogrzebowy Resurrexit. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

^
Realizacja: Bazinga