TELEFONY
CAŁODOBOWE

Międzynarodowy transport zwłok

Oferujemy możliwość skorzystania z usług międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy specjalne uprawnienia i odpowiednio przygotowane pojazdy do przewozu zwłok zza zagranicy. Cały proces przeprowadzamy z zachowaniem szacunku i czci do zmarłego. Zajmujemy się sporządzeniem odpowiedniej dokumentacji, a także uzyskaniem niezbędnych pozwoleń do przewiezienia ciała. Ponadto posiadamy specjalistyczne urny i trumny z metalowym wkładem. W razie wystąpienia takiej konieczności – oferujemy pomoc prawną skupioną wokół legalnego przewozu zmarłych.

 

Transport zwłok

Transport zwłok bliskich wiąże się z dużą ilością formalności, jednakże mogą Państwo na nas liczyć. Zajmujemy się całym procesem powrotu bliskich na ojczyznę, a jeśli jest taka wola – także kompleksową obsługą pogrzebu wraz z oprawą muzyczną i florystyką funeralną.

Pracownicy, z którymi świadomie podjęliśmy współpracę, są doświadczonymi i kompetentnymi profesjonalistami, którzy podchodzą do procedury transportu zwłok z należytym szacunkiem i zachowaniem godności zmarłego. Usługi międzynarodowego przewozu zwłok oferują przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Transport zwłok z całego świata

Jako jedni z nielicznych zapewniamy transport zwłok z całego świata, dzięki doskonale przygotowanej flocie pojazdów. Przede wszystkim kierujemy się bezpieczeństwem – zarówno tym na drodze, jak i prawnym – dlatego mają Państwo pewność, że zlecając nam wykonanie tego procesu, wszystko zostanie przeprowadzone sprawnie i prawidłowo.

Każdy proces transportu ciała wymaga od nas uzyskania zezwolenie z polskich urzędów oraz wyrobienia zagranicznych dokumentów. Ponadto występujemy o konsularne przepustki dla zmarłych. Zajmujemy się także przeprowadzeniem odpraw granicznych celnych i sanitarnych.

Copyright © 2021 • Zakład Pogrzebowy Resurrexit. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

^
Realizacja: Bazinga