TELEFONY
CAŁODOBOWE

Międzynarodowy przewóz zmarłego

Nasza firma pogrzebowa świadczy kompleksowe usługi z zakresu sprowadzania oraz pomocy w sprowadzeniu ciała lub prochów zmarłego z zagranicy.

Pracownicy Resurrexit to doświadczeni i kompetentni profesjonaliści, którzy kompleksowo podchodzą do procedury transportu zwłok z zagranicy, a swoje usługi oferują przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Zapewniamy sprawny transport zmarłych z krajów całego świata, także z innych kontynentów. Dysponujemy odpowiednio przygotowaną flotą pojazdów, specjalistycznie dostosowanych do przewozu zwłok , nawet najdalszego zakątka świata.

 

Wspieramy rodzinę i bliskich zmarłego oraz służymy fachową poradą z zakresu przewiezienia ciała z zagranicy. Nasz Zakład w Państwa imieniu pomaga w załatwieniu wszelkich formalności wynikających z zaistniałej sytuacji transportu ciała z odległego miejsca.

W ramach tej kompleksowej usługi uzyskujemy zezwolenia z polskich urzędów, staramy się o wyrobienie zagranicznych dokumentów, a także występujemy o konsularne przepustki dla ciał i prochów. Przeprowadzimy także odprawy graniczne w zakresie celnym i sanitarnym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie stają przed rodziną i bliskimi zmarłego, zwłaszcza gdy zgon nastąpił daleko stąd.

Właśnie dlatego do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie, z pełnym zrozumieniem specyfiki sytuacji, w której znaleźli się bliscy zmarłej osoby. Wiemy jakim ciężarem jest procedura sprowadzenia zwłok, dlatego sami podejmujemy się tego wyzwania, w konsultacji z rodziną.

Copyright © 2021 • Zakład Pogrzebowy Resurrexit. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

^
Realizacja: Bazinga