TELEFONY
CAŁODOBOWE

Usługi kremacyjne w Katowicach

Zapewniamy możliwość wyboru usług kremacyjnych w Katowicach, każdorazowo przeprowadzonych z poszanowaniem ciała zmarłego. Zgodnie z przyzwoleniem Kościoła Rzymskokatolickiego organizujemy ceremonię pogrzebową w tradycyjny sposób, ważny dla zebranych wierzących. Posiadamy wszelkie uprawnienia do prawidłowego przeprowadzenia procesów przygotowawczych do ostatniej drogi zmarłego.

Kremacja zwłok

Kremacja zwłok to dobry wybór w sytuacji, w której zmarły odszedł w miejscu znacząco oddalonym od domu. Z pomocą międzynarodowego transportu zwłok sprowadza się ciało, które następnie bardzo często – z woli najbliższych – poddaje cię procesowi kremacji, a następnie chowa w tradycyjny sposób, najczęściej w rodzinnych grobowcach. Urna z prochami może być ustawiona także na tzw. polu urnowym lub w kolumbarium, czyli ścianie pamięci znajdującej się na większości cmentarzy.

Usługi kremacyjne w naszym zakładzie

Chcąc ułatwić Państwu te trudne chwile, zdecydowaliśmy się na oferowanie pełnych usług kremacyjnych zmarłych w jednym miejscu – dlatego poza oczywistym przygotowaniem do ceremonii pogrzebowej, otwarciem własnej kaplicy, czy rozbudową chłodni – zajmujemy się także sprzedażą szerokiej oferty urn i trumien wykonanych z trwałych i eleganckich materiałów. Ponadto posiadamy specjalne trumny do kremacji stworzone z prasowanej tektury, drewna lub wikliny.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Copyright © 2021 • Zakład Pogrzebowy Resurrexit. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

^
Realizacja: Bazinga